Nugaros skausmo gydymo programos

 

Dėl šiuolaikinių žmonių gyvensenos, įsivyraujančios hipodinamijos (mažo judėjimo), sėdimo darbo, nugaros skausmų vis daugėja. Reikia žinoti, kad sėdėjimas (darbe, prie kompiuterio, automobilyje ir kt.) stuburui - pati blogiausia padėtis. Tuomet visa kūno masė ypač slegia apatinius juosmeninius slankstelius, todėl gana anksti šios srities kauluose ima ryškėti įvairūs pokyčiai: aptinkamos kremzlinio ar kaulinio audinio išaugos, kyla skausmai, slankstelių poslinkiai ir kt. Stuburo kaulai dažnai pažeidžiami buitinių, sportinių ir kitų traumų atvejais, autoįvykių metu.

Formuojantis kaulinių struktūrų pokyčiams žmones ima varginti nugaros skausmai, kurie pagal dažnį užima antrą vietą po galvos skausmų. Skausmai prasideda ir tada, kai stuburas ilgą laiką verčiamas būti nenatūralioje padėtyje (ilgalaikė nepatogi kūno poza profesinėje veikloje, netaisyklingai gulint ar sėdint); tada persitempia stuburo ar atskirų jo dalių raiščiai bei raumenys, kyla ilgai trunkantys, skausmingi raumenų susitraukimai. Ignoruojant įspėjamuosius skausmo signalus įvairios mikrotraumos sukelia raumenų, raiščių ir sąnarių uždegimus, jie nebeatlieka savo funkcijos. Šios problemos sumuojasi ir sukelia ne tik nuolatinius nugaros skausmus, bet ir veda prie rimtų patologinių stuburo problemų.

Veiksmingiausia nugaros skausmo gydymo priemonė - kineziterapija (gr. kinesis - judesys, therapeia - gydymas) - viena iš pagrindinių reabilitacijos ir sveikatos grąžinimo priemonių. Tinkamas judesys ypaš veiksmingas gydant judamojo aparato pakenkimus, siekiant sugrąžinti ar kompensuoti judėjimo funkciją, sumažinti komplikacijų galimybę, palaikyti bendrą fizinį aktyvumą.

Siūlome pasinaudoti Jums tinkamiausia nugaros skausmo gydymo programa:

I (mini)

  • Individuali kineziterapeuto, reabilitacijos specialisto konsultacija;
  • Individualus kineziterapijos užsiėmimas.
  • Gydomasis nugaros masažas
Kaina - 100 €
II (midi)
  • Individuali kineziterapeuto, reabilitacijos specialisto konsultacija;
  • 5 individualūs kineziterapijos užsiėmimai;
  • 5 gydomieji nugaros masažai.
Kaina - 350 €
III (maxi)
  • Individuali kineziterapeuto, reabilitacijos specialisto konsultacija;
  • 10 individualių kineziterapijos užsiėmimų;
  • 10 gydomųjų nugaros masažų.
Kaina - 650 €